Uzaktan Eğitim SGA(Sosyal Girişimcilik Akademisi) Nedir?

Uzaktan Eğitim SGA(Sosyal Girişimcilik Akademisi) Nedir?

Uzaktan Eğitim SGA internet üzerinden sanal sınıf ortamında Sosyal Girişimcilik ve Kişisel Gelişim Eğitimi veren bir öğretim programıdır.

Sosyal Girişimcilik ve Kişisel Gelişim alanında eğitim görmek isteyen 18 yaş ve üzeri herkese açık olan Uzaktan Eğitim SGA Programımız, 2 Modülden ve toplam 8 dersten oluşmaktadır. Katılımcılar Modüllerden birini seçme şansına sahip olduğu gibi 2 Modülü birden de alabilirler.

Genellikle akşam saatlerinde olacak olan derslerimiz, canlı olarak yapılacaktır. (Bazı hocalarımızın dersleri kısmi canlı, kısmi video kayıt şeklinde yapılabilir.) Canlı dersleri izleme imkânı olmayan katılımcılar ise, sisteme kaydedilmiş olan dersleri daha sonra tekrar izleyebileceklerdir. Katılımcılar ders videolarına erişim hakkına sahip olacaklardır.

Uzaktan Eğitim SGA’NIN HEDEFİ NEDİR?

Uzaktan Eğitim SGA Programı son zamanlarda öne çıkan eğitimleri; (Etkili Sunum Teknikleri, Zaman Yönetimi, Ekip Çalışması ve Liderlik vb.) Kadın-Erkek, Çalışan-Çalışmayan her kesimden insanın kısıtlama olmaksızın kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamayı hedeflemektedir.

Kendini geliştirmek, yeni bir bakış açısı kazanmak ve kaliteli bir eğitim almak isteyen herkesin;  iş hayatı, ikamet ettiği yer, coğrafi koşullar vs. gibi yüz yüze eğitim almayı zorlaştıran durumlardan etkilenmeksizin eğitim alabilmeleri sağlanmaktadır.

 

PROGRAMDA VERİLEN  EĞİTİMLER VE HOCALAR

1.Modül 2.Modül
1 Sosyal Girişimcilik – Mehmet Lütfi Arslan 1 Kişisel Farkındalık Ve Mim Modeli – Turgay Şirin
2 İş Disiplini Ve Zaman Yönetimi – Âdem Ergül 2 Ekip Çalışması Ve Liderlik – İdris Topçuoğlu
3 Etkili Sunum Teknikleri – Cahit Şimşek 3 Diksiyon – Bekir Kaya
4 Proje Yönetimi – Mehmet Çengel 4 İletişim Psikolojisi – Fahri Sarrafoğlu

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ÖN KAYIT YAPIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ